Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Тернопільській області Дністер перелився через дамбу: людей евакуюють

У Тернопільській області Дністер перелився через дамбу: людей евакуюють

На Західній Україні тривають повені.

На заході України через повені нині найгірша ситуація. На межі Прикарпаття та Тернопільської області у Монастирському районі на річці Дністер стався перелив через дамбу. Відселили понад сотню місцевих мешканців.

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

У селі Нижнів очікували, що за ніч вода підніметься на метр. Але піднялася десь на 30 сантиметрів.

Поруч є село, яке зараз взагалі відрізане від інших населених пунктів. Там заблоковані понад 300 осіб. Затоплено 59 будинків. Вода дійшла до 130 домогосподарств. 

В Івано-Франківській області затоплено понад 160 населених пунктів. Пошкоджено 100 км доріг і зруйновано 19 мостів. 

Відео Стихія в Івано-Франківській області: як минула ніч

В Івано-Франківській області через повені нині найгірша ситуація. Туди напередодні з інспекцією приїжджав прем'єр-міністр. Після оглядин назвав невтішні суми, в які країні обійдуться наслідки стихії. Що нині в регіоні, як біля Карпат минула ніч - дивіться у прямому включенні.  

Стихія в Івано-Франківській області: як минула ніч

Як повідомлялося, захід України потерпає від повеней, будинки та дороги затоплює, людей евакуюють. Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Відомо вже про трьох жертв стихії. опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині - там оголосили про "червоний" рівень небезпеки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції