Передумав. Путін кардинально змінив риторику про присутність військових РФ на Донбасі

Путін обережно почав говорити про росіян на Донбасі. 

У четвер, 17 грудня, президент Росії Володимир Путін під час своєї щорічної підсумкової прес-конференції раптово визнав, що на Донбасі таки присутні росіяни. Хоч водночас він і заперечив там наявність регулярних російських військ.

Такий "камінг-аут" президент РФ зробив, відповідаючи на запитання українського журналіста, який "передав привіт" Путіну від російських ГРУшників капітана Єрофєєва і сержанта Александрова, затриманих на Донбасі.

"Ми ніколи не говорили, що там немає людей, які займаються вирішенням певних питань військової сфери. Але це не означає, що там присутні регулярні російські війська. Відчуйте різницю", - заявив Путін.

Як відомо, російський президент завжди відкидав будь-які звинувачення у військовій підтримці бойовиків на Донбасі. Відкидав навіть те, що на Донбасі були військові інструктори. А під час цієї прес-конференції він раптово змінив риторику.

Зазначимо, що така історія була й з Кримом. Спочатку Путін не визнав, що там присутні російські військові, тому всі називали їх "зеленими чоловічками". Однак пізніше він все ж визнав, що це російські військові.

Стосовно Донбасу, протягом усього часу, що триває збройний конфлікт, влаштований Росією, Путін увесь час повторював, що "наших військових там нема". Наприклад, 14 квітня 2014 року під час прямої лінії з росіянами Путін називав присутність російських військових на Донбасі нісенітницею.

Путін
Скріншот з новини від 17 квітня 2014 року

"Це все нісенітниця. Немає на Сході України ніяких інструкторів з Росії, ніяких спецслужб, ніяких російських підрозділів", - заявив тоді Путін.

Потім, коли минулого літа затримали десятьох російських десантників в Донецькій області Путін сказав, що вони заблукали. Зазначимо, що риторика президента РФ стосовно цього питання була незмінною до сьогоднішньої прес-конференції.

17 грудня президент Росії Володимир Путін в одинадцятий раз провів підсумкову прес-конференцію, на яку було акредитовано майже 1,5 тисячі представників російських і зарубіжних ЗМІ. Спілкування тривало більше трьох годин.

ВідеоПутін заявив, що ніколи не заперечував, що на Донбасі є росіяни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: