Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переселенець з Луганщини вчить теслярству хлопчиків, які ростуть без батька

Чоловік заснував власну майстерню.

Переселенець з Луганщини у Черкасах заснував майстерню для хлопчиків, які ростуть без батька. Віталій Андрієць має чотирьох дітей, але сам виріс без чоловіка в домі. Саме тому вирішив безкоштовно допомогти малюкам пережити важчі часи, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Теслярство, певен чоловік, - це один із найкращих способів навчити чоловіка життя. Він вчителює уже два роки. У 2014 році переїхав з родиною від війни з Розкішного, що під Луганськом. "Були бойові дії. Почалатехніка їздити по місту, почали люди з автоматами бігати", - згадує Віталій Андрієць.

Родина осіла на Черкащині. Уже два роки живуть у селі Червона Слобода. У родині четверо дітей,. Найменші Аліса і Федя народилися після переїзду з Луганщини.

Віталій завжди мріяв про велику родину. Сам ріс без батька, тож точно знає як це нелегко. Теслярство, певен, навчає хлопців зібраності: "Ти можеш щось зробити, довести справу до кінця і власними руками щось створити".

Приміром учневі Дані сім років. Його батько помер, коли йому було два роки. До того часто до напівсмерті лупцював його маму, а хлопчик бачив. Його тітка каже, що заняття для нього - це терапія. Даня підтверджує, що йому подобається.

Відео Переселенець з Луганщини заснував майстерню для хлопчиків, які ростуть без батька

Віталій Андрієць - батько чотирьох дітей, сам виріс без чоловіка в домі, тож вирішив допомогти малюкам пережити важчі часи. Теслярство, він певен, один із найкращих способів навчити чоловіка життя.   

Переселенець з Луганщини заснував майстерню для хлопчиків, які ростуть без батька

А от Дениса привів до майстерні сам тато. Чоловік певен, що тут сину корисніше. "У мене було бажання відірвати його від планшета і телефону, щоб він міг працювати руками, а не тільки міг тикать пальцями", - каже чоловік.

Віталій радіє, що діти під час уроків звертаються і з суто чоловічими питаннями або за порадою. Він зізнається, що сам себе взірцем чоловіка не вважає, а просто бажає хлопцям бути другом.

Кореспондентка ТСН Тетяна Фруктова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції