Під час місцевих виборів у столиці цілодобово працюватиме апеляційний суд

Під час місцевих виборів у столиці цілодобово працюватиме апеляційний суд

УНІАН

Так, суд працюватиме у позаробочий час, вихідні та святкові дні в період з 5 вересня і до завершення виборчого процесу — щоденно з 8:00 до 24:00.

У день проведення місцевих виборів 25 жовтня Восьмий апеляційний адміністративний суд (колишній Апеляційний адміністративний суд Києва) працюватиме цілодобово.

Про це повідомляється на порталі ”Судова влада України”.

Зазначається, що на виконання постанови Верховної Ради України від 15 липня 2020 року №795-ІХ "Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році", постанов Центральної виборчої комісії, відповідно до Виборчого кодексу України з 5 вересня встановлено особливий режим роботи Восьмого апеляційного адміністративного суду на час виборчого процесу чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, призначених на 25 жовтня 2020 року.

Так, суд працюватиме у позаробочий час, вихідні та святкові дні в період з 5 вересня і до завершення виборчого процесу — щоденно з 8:00 до 24:00. А 24 та 25 жовтня 2020 року судді працюватимуть цілодобово.

Також у повідомленні йдеться, що вільних слухачів, зокрема й журналістів, на засідання не пускатимуть через карантинні обмеження. Пропуск до приміщень суду дозволено лише суддям, працівникам апарату суду та учасникам процесу за умови пред’явлення судового виклику на поточну дату та лише після проведення співробітниками Служби судової охорони скринінгу температури тіла та за відсутності очевидних ознак респіраторних захворювань.

З метою безконтактного прийому вхідних документів (заяв, скарг, листів) встановлено скриньку у фоє суду біля пункту пропуску.

Раніше повідомлялося, що у жовтні в Україні мають відбутися вибори до місцевих рад. Через пандемію вони можуть бути перенесені, але лише за значного зростання кількості хворих на COVID-19.