Під Дніпром 52-річний опікун ґвалтував свою 13-річну названу доньку

Під Дніпром 52-річний опікун ґвалтував свою 13-річну названу доньку

Прокуратура передала справу відносно ґвалтівника до суду.

У Дніпропетровській області чоловік, який разом зі своєю дружиною створив будинок сімейного типу розбещував одну з названих доньок. Він змушував її переглядати порноролики, а потім ґвалтував.

Про це повідомляє прокуратура Дніпропетровської області.

Синельниківська окружна прокуратура завершила досудове розслідування і скерувала до суду обвинувальний акт відносно 52-річного чоловіка. Його звинувачують у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.152, ч.4 ст.153, ч.2 ст.156 та ч.1 ст.263 КК України (вчинення дій сексуального характеру, сексуальне насильство відносно особи, яка не досягла чотирнадцяти років, розбещення неповнолітньої та зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу).

Встановлено, що 52-рчний житель села Великомихайлівка Покровського району разом з колишньою дружиною створили дитячий будинок сімейного типу. Влітку 2019 року чоловік почав розбещувати одну зі своїх вихованок – 13-річну дівчину. Він примушував її дивитися порнографічні відеоролики, а згодом й неодноразово  ґвалтував.

"Крім цього, під час обшуку будинку підозрюваного правоохоронними органами виявлено та вилучено обріз мисливської рушниці, яку останній придбав та зберігав без передбаченого законом дозволу", -зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, що у Полтаві 25-річний чоловік зґвалтував 11-річну дівчинку. Зловмисника затримали правоохоронці.

Новини України: у Рівному протестувальники вимагали заґратувати обвинуваченого у серії зґвалтувань

Новини України: у Рівному протестувальники вимагали заґратувати обвинуваченого у серії зґвалтувань