Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Києвом меценат побудував відділок поліції та отримав за це зброю

Замість одного дільничного там працюватиме 51 патрульний.

На Київщині в селі Чайки запрацювало нове відділення поліції. Цей район дуже жваво розбудовується, але до сьогодні поліцейської бази там не існувало, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нову будівлю для правоохоронців звів меценат, котрий за це отримав від міністра нагородну зброю. Поліцейським вручили не лише ключі від службових автомобілів, а й сертифікати на земельні ділянки на Київщині. Їх отримали десятеро копів, які брали участь в антитерористичній операції.

"Найближчим часом сюди приєднається додаткова патрульна поліція, котра буде обслуговувати трасу та саме селище. І я думаю, кожна людина, котра тут живе, відчує себе трошки краще, трошки безпечніше, а це дуже важливо", - зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

ВідеоУ селі Чайки запрацювало нове відділення поліції

Село на Київщині дуже жваво забудовується, але до сьогодні поліцейської бази там не існувало. Нову будівлю для правоохоронців звів меценат, натомість від міністра він отримав нагородну зброю. Поліцейським вручили ключі від службових автомобілів, а десятеро копів, які брали участь в АТО, отримали земельні ділянки.

У селі Чайки запрацювало нове відділення поліції

Залиште свій коментар

Вибір редакції