Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підприємці з "7-го кілометру" перекрили об’їзну дорогу в Одесі

Люди в такий спосіб протестували проти дій правоохоронців.

Кілометрові пробки утворились навколо Одеси, бо тамтешню об’їзну дорогу перекрили підприємці місцевого ринку "7-й кілометр". Так вони протестували проти слідчих дій на своїх торгівельних складах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Торговці стверджують, що невідомі люди, не надавши жодних документів, зачинили приміщення із товаром. Лише на словах пояснили – шукають вкрадену партію тканини.

ВідеоПідприємці "Сьомого кілометру" перекрили об'їзну дорогу, що спричинило затори

До акції спонукали слідчі дії на складах підприємців. Невідомі люди, за словами учасників перекриття, не назвавши себе і не надавши жодних документів, зачинили складські приміщення і обмежили доступ до них. На словах пояснили, що шукають вкрадену в порту партію тканини. Утім, оглядають склади й з іншим крамом – іграшками, технікою тощо.

Підприємці "Сьомого кілометру" перекрили об'їзну дорогу, що спричинило затори

Підприємці звинувачують фіскалів у незаконних діях. Коли пристрасті розпалилися, прорватися на склади намагались штурмом, але марно. Після того обурені торговці вийшли перекривати дорогу. Протягом своєї акції пропускали лише автомобілі, де сиділи діти.

Раніше цього ж дня стало відомо, що в Ірпені під Києвом інвестори житлових комплексів мікрорайону "Благодатний" провели мітинг і заблокували одну з доріг у місті. На перекритій учасниками протесту дорозі зупинилися кілька сотень автомобілів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції