Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Ірпені протестувальники заблокували в’їзд до міста

Люди вимагають допомоги міських чиновників у ситуації, що склалася з квартирами і забудовником.

В Ірпені під Києвом інвестори житлових комплексів мікрорайону "Благодатний" провели мітинг і заблокували одну з доріг у місті. Як повідомляє Українська правда, на перекритій учасниками протесту дорозі зупинилися кілька сотень автомобілів.

В акції взяли участь більше 200 осіб. "Інвестори вимагали від забудовників виконання зобов'язань за договорами, заявляли про необхідність притягнення винних у зриві процесу будівництва до відповідальності, а також звернулися до міської влади, з боку якої лунали обіцянки про допомогу інвесторам у ситуації, що склалася", - йдеться у прес-релізі заходу. Там зазначається, що більше тисячі осіб досі не можуть отримати своє житло, оскільки будівництво заморожене вже протягом 18 місяців.

ВідеоІнвестори із "Сім'ї" знищують пам'ятку часів Русі в центрі Києва

Наразі відомо, що до протестувальників вийшла виконувач обов’язків міського голови Анастасія Попсуй. Вона пообіцяла підтримку і сприяння в захисті законних прав інвесторів.

Між тим нещодавно стало відомо, що в Україні восени почнуть діяти нові будівельні норми, які допоможуть оновити вулиці міст та удосконалити міську інфраструктуру. Про це йдеться в нових наказах Мінрегіону для житлових і нежитлових об’єктів. "Будемо спостерігати за впровадженням цих нових норм у красиву естетичну і комфортну архітектуру в містах. Норми до інфраструктурних проектів будуть слугувати українцям. Це відповідає європейським практикам", - розповів прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Залиште свій коментар

Вибір редакції