Ураган плюс виверження вулкану: Гаваї стануть полем бою двох стихій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Острови готуються до небаченого досі явища.

На Гавайські острови з Тихого океану насувається потужний ураган Гектор. Він натрапить на вулкан Кілауеа, котрий лютує вже три місяці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сила вітру в епіцентрі стихії становить майже 200 км/год, тож мешканців південної частини острова, які і так живуть в умовах надзвичайного стану, закликають підготуватися до іншого лиха.

ВідеоПотужний ураган насувається на Гаваї, де три місяці вивергається вулкан

На острів, де вже 3 місяці лютує вулкан, з Тихого океану суне руйнівний ураган. Сила вітру в його епіцентрі становить майже 200 км за годину. Тож мешканців південної частини острова, які і так живуть в умовах надзвичайного стану, закликають підготуватися до іншого лиха.

Потужний ураган насувається на Гаваї, де три місяці вивергається вулкан

Сказати точно, якою буде взаємодія вулкана і урагану, не можуть навіть учені. Окрім повеней і зсувів, циклон може спровокувати вулканічний вибух. Також вулканічні гази можуть змішатися з водою і випасти у вигляді токсичного дощу.

Раніше у доповіді геологів уряду США було висловлено припущення, що вулкан Кілауеа на Гаваях може вивергатися ще місяцями або навіть роками та завдати ще більше шкоди островам. Основною проблемою дослідники називають можливу зміну напрямку потоків лави, які зруйнують ще більше житлових районів на островах після того, як вже спалили щонайменше 712 будинків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції