Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві кінокритик вийшов на одиночний пікет підтримати Сенцова

Підтримали акцію ще з півсотні москвичів.

Російський кінокритик Олексій Медвєдєв вийшов на одиночний пікет у Москві. У руках він тримав плакат із написом "Олеже, живи!", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні Медвєдєв у соцмережах повідомив, що у проведенні мирного мітингу суд йому відмовив. Тож кінокритик закликав усіх, хто хоче, аби Олег жив, прийти до пам’ятника Грибоєдову і поставити у воду квіти.

ВідеоРосійський кінокритик влаштував у Москві одиночний пікет на підтримку Сенцова

Олексій Медвєдєв напередодні написав у соцмережі, що у проведенні мирного мітингу суд відмовив. Тож Медвєдєв закликав усіх, хто хоче, аби Олег жив, прийти до пам'ятника Грибоєдову і поставити у воду квіти. До акції на підтримку незаконно заґратованого українського кінорежисера долучилися півсотні людей, які у різний час приносили живі квіти.

Російський кінокритик влаштував у Москві одиночний пікет на підтримку Сенцова

До акції на підтримку незаконно заґратованого українського кінорежисера долучилися півсотні людей, які у різний час приносили живі квіти. Обійшлося без затримань.

У колонії за полярним колом Олег Сенцов голодує вже 83-й день з єдиною вимогою: аби Кремль звільнив усіх українських політв’язнів.

Фотогалерея Україна з тобою! На "Олімпійському" запалили файєри на підтримку ув'язненого в Росії Олега Сенцова (35 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції