За спогадами очевидців, раніше підводні човни заходили до Одеси близько 10 років тому.

У неділю, 9 липня, в Одеський порт для участі в майбутніх навчаннях із військовими НАТО Sea Breeze-2017 зайшло відразу три турецьких судна, у тому числі підводний човен.

Про це інформує  "Думская".

До Одеси прибули фрегат F241 Turgutreis, підводний човен та великий десантний корабель NL 214, який пришвартувався поруч з фрегатом. За спогадами очевидців, раніше підводні човни заходили до Одеси близько 10 років тому. Також в одну із гаваней зайшов румунський корвет "Контр-адмірал Хорію Мачелларіу".

ВідеоПорошенко підписав закон, пріоритетним напрямом якого є вступ України до НАТО

Раніше в одеському аеропорту приземлилися два борти країн НАТО. Американський C-130J Геркулес привіз дюжину спеціалістів-водолазів, а угорський C-17A Globemaster III доставив кілька десятків військовослужбовців інших спеціальностей і спорядження для навчань. Навчання Sea Breeze-2017 відбудуться з 10 по 23 липня.

Нагадаємо, що раніше делегація Північноатлантичної ради у складі 29 послів країн-членів Альянсу на чолі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом прибула до Києва.

Генерального секретаря і членів Північноатлантичної ради зустрів разом із почесною вартою Збройних сил України новопризначений глава Місії України при НАТО Вадим Пристайко.

Залиште свій коментар