Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пік підняття води на Буковині очікують сьогодні ввечері

Пік підняття води на Буковині очікують сьогодні ввечері

Вода поки досі прибуває.

Найбільше паводок накоїв лиха на Буковині у селі Маршинці: річка Прут розлилась настільки, що пройти тут неможливо, лише можна плисти. Але вода і далі буде підніматись аж до вечора, коли очікують піку підйому, йдеться в ТСН.16.45.

Замість асфальту тут річка. Затоплено усе - не лише дороги, а й городи навколо, глибина води на дорозі сягає півтора метра. Напередодні рятувальники човном евакуювали людей із будинків. Хто виїздити відмовився, отримує воду та продукти на човнах, і уважно стежить за рівнем води. Кажуть, підіймається на очах.

Настільки сильної повені тут не пам’ятають з 2008 року. Люди упевнені, рівень води був би менший, якби не міст, що тут стоїть. Міст занизький, воду, яка хлинула з Прута, не стримує, навпаки - завдяки цьому мосту уся вона тече у обійстя. «Всі дерева, які пливуть, створюють там як дамбу, і все йде в село», - каже місцевий голова Георгій Нікітович.

Нині рівень води у районі  Маршинців та сусідньої Тарасівки сягнув критичної точки – понад 6 метрів. Але очікують, що піку вода сягне сьогодні о 19-тій годині, а далі має йти на спад.

Залиште свій коментар

Вибір редакції