Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після тривалої відпустки мер Одеси несподівано поїхав у відрядження

Труханов не виходив на роботу від 26 грудня.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов поїхав у відрядження після тривалої відпустки, яку йому востаннє подовжували до 11 лютого.

Про це повідомляє "Думская".

У прес-службі міської влади повідомили, що наразі Труханов перебуває із діловим візитом у Чехії. 

Відомо, що Труханов декілька разів подовжував собі неоплачувану відпустку після закінчення її терміну. Відпочивати очільник Одеси пішов 26 грудня, а на роботу мав виходити вже 18 січня. Однак після цього він подовжив відпустку до 21-го, а тоді полетів у відрядження в Афіни. З Греції він відбув до Давоса, а далі знову подовжував відпустки.

Відсутність Труханова на робочому місці і в Одесі взагалі пов'язують зі справою НАБУ щодо продажу за завищеною ціною приміщення заводу "Краян", після чого його за 185 мільйонів купила мерія Одеси. Там зібралися будувати "Європейську мерію", однак НАБУ побачило у цьому факт крадіжки із бюджету міста.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро обшукали робочий кабінет та помешкання міського голови Одеси Геннадія Труханова. В НАБУ пояснили, що обшуки пов'язані  з двома провадженнями – щодо привласнення коштів під час будівництва доріг та стосовно приватизації Одеського аеропорту, внаслідок  чого, на думку детективів, державі було завдано збитків на понад 100 мільйонів гривень. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції