Подільський суд відпустив керівника "Еліта-центру" під заставу у понад 384 млн грн

Прокуратура оскаржить це рішення.

Скандальному керівнику "Еліта-Центру" Олександру Волконському-Шахову згідно "закону Савченко" пом'якшили запобіжний захід з тримання під вартою на заставу в розмірі понад 384 млн 266 тис грн з носінням електронного засобу контролю. Таке рішення ухвалив 11 квітня Подільський районний суд Києва, повідомляє прес-служба ГПУ.

Генеральна прокуратура оскаржить це рішення у Апеляційному суді. Шахова підозрюють у кримінальних правопорушеннях, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. ч. 2, 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), ч. ч. 3, 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Як відомо, у період з вересня 2004 року до лютого 2006 року Волконський-Шахов придбав ряд фіктивних підприємств, які мали офіційно відведені Київською міською радою земельні ділянки для будівництва житлових будинків, та, ставши їх співзасновником, організував збирання грошових коштів від громадян під приводом інвестування у будівництво житлових будинків. Однак, отримані від 1693 громадян-інвесторів кошти в сумі понад 383 млн грн у будівництво так і не інвестували, а привласнили та розпорядилися ними на власний розсуд.

Відео10 років тому в Україні розкрили будівельну аферу "Еліта-центр"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: