Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полковник Генштабу ЗСУ "погорів" на хабарі

Офіцера вже затримали та шукають його можливих спільників.

7 листопада військові прокурори Київського гарнізону спільно зі співробітниками Служби безпеки України затримали за одержання неправомірної вигоди високопоставленого офіцера. Як повідомляє УНІАН, у хабарництві підозрюють заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України, яке підпорядковане безпосередньо Генеральному штабу ЗСУ.

Як заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, підозрюваний вимагав та отримав тисячу доларів США за вплив на прийняття рішення відповідними посадовими особами щодо переміщення військовослужбовця з однієї військової частини в іншу. Корупційні дії інкримінують полковнику ЗСУ.

ВідеоКерівника митного поста "Рава-Руська" з хабарем затримала СБУ

Сталося це при в'їзді до Львова, для цієї операції силовики прибули зі столиці. Митника підозрюють в отриманні хабара за створення штучних перешкод при оформленні товарів. В автомобілі затриманого виявили частину хабара - 21 тисячу гривень. Загалом задокументовано кілька епізодів на 70 тисяч. 

Керівника митного поста "Рава-Руська" з хабарем затримала СБУ

Військовий прокурор Центрального регіону Григорій Рябенко додав, що офіцер може бути посередником. "Перехід військовослужбовців з однієї частини в іншу не входив до обов'язків затриманого полковника. Він звертався безпосередньо до тих осіб з генеральськими званнями, які мали таку можливість. Зараз ми не можемо назвати прізвища, оскільки тривають перші години розслідування. Але точно йдеться про високопосадовців", - підкреслив Рябенко.

За його словами, підозра полковнику пред'явлена за статтею Кримінального кодексу, яка передбачає відповідальність за посередництво в отриманні хабара іншими посадовими особами. У свою чергу, військовий прокурор Київського гарнізону Євген Гладій зазначив, що сьогодні цьому офіцерові буде оголошено підозру, а в четвер до суду буде подано клопотання про обрання запобіжного заходу і відсторонення його від посади.

Залиште свій коментар

Вибір редакції