Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полонений український моряк одружиться у російському СІЗО

Військові заарештовані щонайменше до кінця липня.

Сьогодні, 25 червня, спливає термін, коли Росія має відзвітувати перед трибуналом ООН про звільнення 24 українських моряків і повернення двох катерів і буксира додому, йдеться у ТСН.12:00.

Місяць тому в Гамбурзі ухвалили рішення, яке зобов'язує Кремль відпустити бранців. Сьогодні Москва, згідно з рішенням трибуналу, має відзвітувати, як виконано наказ суду. Але, здається, Кремль продовжує вдавати, що будь-які рішення міжнародних установ не стосуються Путіна.

В українському МЗС переконані, що світова спільнота й надалі тиснутиме на Росію.

"Вона (Росія) поставила під загрозу існування всього порядку в міжнародній морській площині. Тому всі можуть застосовувати проти неї певні заходи – обмеження кількості кораблів, ненадання дозволів на стоянку кораблів", - каже заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

Наші військові заарештовані до кінця липня і, якщо рішення трибуналу так і не буде виконано, за місяць ми їх знову побачимо у залі суду.

Наразі московські волонтери готують чергову передачу з продуктовими наборами для наших моряків. А ще завтра, 26 червня, один з полонених Віктор Беспальченко одружується зі своєю нареченою Тетяною безпосередньо у російській в’язниці. 

Кореспондент УНІАН Роман Цимбалюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції