Полтавчанин сплутав кума з тещею та всадив у його голову 6 куль

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Полтавчанин сплутав кума з тещею та всадив у його голову 6 куль

ЧОловік зоп'яну розстріляв кума

Потерпілий від пострілів з пневматичного пістолету образився та не пробачає стрілка.

У Полтаві п'яний чоловік розстріляв кума, бо сплутав його зі своєю тещею. Принаймні, таким було пояснення стрілка, коли він протверезів, ідеться в сюжеті ТСН.

Із 9 випущених куль 6 потрапили в голову жертви. Фатальними стали кілька чарок горілки, котрі вже "веселий" чоловік перехилив, завітавши до кума. Щойно господар спробував натякнути, що час збиратися додому, як гість дістав пістолет.

Перші 2 кулі потрапили в стіну, ще 6прицільним попаданням прямісінько у голову господаря.

"Одна мені прошила щоку – виплюнув. Дві – вилучили, і ще на голові три – перша, що пішла в стінку, друга і три полоски, три сліда", - розповів постраждалий Ігор Очкань.

Поранений господар таки виштовхав гостя з помешкання та викликав швидку. Про причини стрілянини дізнався лише вранці, коли стрілець протверезів та захотів примирення.

"Він сказав, ти знаєш, я, мабуть, тебе з тещею переплутав. Не знаю, я не бачив тещі, яка у нас подібність", - зізнається жертва стрілянини.

Про складні стосунки зі своєю тещею стрілець не раз скаржився куму, а тепер вже й міліції. Тільки деталі сімейного конфлікту тримає в таємниці. Тож що саме змусило його схопитися за пістолет – і надалі лишається загадкою.

"Видно, або горілка була погана, або просто перебрав. Я його сплутав із тещею, дістав пістолет і розрядив", - зізнається винуватець.

Проти стрільця розпочали кримінальне провадження.

"Пістолет був пневматичний, тому тілесні ушкодження, які були завдані власнику оселі, видались не настільки серйозними, які могли бути, скажімо, при застосуванні травматичної чи вогнепальної зброї", - пояснив речник керівника Київського райвідділу міліції Полтави Володимир Пасічко.

Медики кваліфікують ці поранення, як легкі тілесні ушкодження. Відтак стрілець може відбутися штрафом або виправними роботами, звісно, якщо статтю не перекваліфікують на тяжчу.

У Полтаві п'яний чоловік розстріляв кума, сплутавши його з тещею

У Полтаві п'яний чоловік розстріляв кума, сплутавши його з тещею
Наступна публікація