Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помер відомий український філософ Мирослав Попович

Вчений помер на 88 році життя.

У суботу, 10 лютого, помер відомий український філософ Мирослав Попович.

Про це повідомляє Громадське радіо із посиланням на його колегу Наталю Вяткіну.

За її словами, годину тому дружина Мирослава Поповича зателефонувала їй та сказала, що її чоловік помер. 

Смерть 87-річного філософа також підтвердив віце-ректор Київського національного університету ім.. Шевченка Володимир Бугров.

"Страшна і сумна звістка - відійшов у засвіти Філософ, Мисленник, Людина, Моральний Авторитет Мирослав Володимирович Попович. Це велика втрата для України. Хай покоїться з миром! Світла пам’ять достойному Вчителю!", - написав він у Facebook у суботу ввечері.

Президент України Петро Порошенко висловив співчуття у зв'язку із смертю Поповича.

"Україна втратила великого мислителя і одного зі своїх беззаперечних моральних авторитетів. Вічна пам'ять людині, яка дала нам приклад правди і свободи", - написав він у Facebook.

Мирослав Попович — український вчений-філософ, директор Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАН України, заслужений діяч науки і техніки України. Мирослав Попович автор публікацій “Григорій Сковорода”. “Мировоззрение древних славян” (1985), “Микола Гоголь” (1989), “Україна і Європа: праві і ліві” (1996), “Нарис історії культури України” (1999), “Червоне століття” (2005). Протягом життя отримав багато нагород включно з Орденом князя Ярослава Мудрого, Орденом "За інтелектуальну відвагу" та Орденом "Почесного легіону". У 2001 році став лауреатом Шевченківської премії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції