Порошенка викликають в суд за позовом Суркіса

Порошенка викликають в суд за позовом Суркіса

Судове засідання у справі призначено на 21 вересня 2020 року

Печерський районний суд Києва підтвердив отримання від Міністерства юстиції України доручення англійського суду про вручення Петру Порошенку судової повістки за позовом Ігоря Суркіса.

На сайті Печерського суду оприлюднена судова повістка про виклик

В ній зазначається, що судове засідання у справі призначено на 21 вересня 2020 року. Слідчий суддя - Соколов О.М.

повістка Порошенку

"У разі неявки до суду без поважних причин особи, яку належним чином повідомлено про дату, час, та місце судового засідання, у якому мають бути вручені виклик до суду чи інші документи за дорученням іноземного суду, такі документи вважаються врученими", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше про те, що високий суд Лондона направив п'ятому президенту Петру Порошенку документи за позовом бізнесмена Ігоря Суркіса і шести британських компаній повідомили у кінці серпня в лондонському офісі глобальної юридичної фірми Reed Smith LLP, яка представляє інтереси позивачів.

Крім того, Міністерство юстиції України отримало з Великої Британії і вже направило для вручення Петру Порошенку повідомлення про подавання проти нього позову в англійський суд.

Раніше Ігор Суркіс, коментуючи цю справу, заявляв, що якщо йому не вдасться довести правоту в українських судах, він піде в інші суди. "Нікому не дозволено кого-небудь грабувати", - заявляв тоді Суркіс.

15 червня Верховний суд у ключовій справі щодо націоналізації "ПриватБанку" встав на бік держави: він визнав законність обміну вкладів Суркісів на акції банку, в подальшому викуплені державою. Суркісів визнали пов'язаними з "ПриватБанком". 

Рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів