Порошенко озвучив оптимальну вартість житла для українців

Президент вважає, що кілька років тому ціна на житло була вищою в десятки разів.

Оптимальна ціна одного квадратного метра житла в Україні повинна становити 400 доларів (близько 10 тис. грн).

Таку вартість, що в півтора-два рази нижча від ринкової, під час церемонії вручення квартир співробітникам СБУ озвучив президент України Петро Порошенко. Про це повідомляють "Українські новини".

"Рядовий українець - це конкуренція на будівельному ринку. Наше завдання сьогодні - зробити все, щоб пільговики отримували дешеві квартири, а люди мали можливість через зростання економіки, систему іпотечного кредитування купувати недороге житло. Якщо порахувати, то це буде близько 400 доларів за квадратний метр", - відповів Порошенко на запитання про можливість звичайної української родини купити собі квартиру в Києві.

Президент вважає цю ціну оптимальною і при цьому зазначає, що кілька років тому ціна була вищою в десятки разів.

Нагадаємо, в Україні стали новою модою міні-квартири. Криза змушує будівельників зводити "мікроскопічні" квартири навіть на 9 кв. м. Українцям же таке житло по кишені – коштує воно від 10-12 тисяч доларів, тобто від 250 тис. грн.

Податок на нерухомість: хто і скільки має сплачувати за "зайві" квадратні метри

Податок на нерухомість не стосується квартир менших за 60 квадратних метрів і будинків, площа яких не перевищує 120 квадратних метрів. Якщо ж ваша оселя або нежитлове приміщення не вкладається в ці рамки, то вам доведеться сплатити за кожний квадратний метр від одного до 3 відсотків від суми мінімальної заробітної плати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: