Порошенко підписав закон про Нацкомісію, яка встановлює тарифи на комуналку

Фінансувати комісію планують за рахунок внесків суб'єктів ринків енергетики і комунальних послуг до спецфонду держбюджету.

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)".

Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України, передає Інтерфакс.

Згідно із законом комісія складатиметься із семи членів, які призначаються і звільняються указом президента.

Новий закон передбачає, що заміна чинних членів НКРЕКП проходитиме в три етапи: перших трьох членів повинні змінити не пізніше шести місяців з моменту набуття чинності закону, ще двох – не пізніше 12 місяців, решту – не пізніше ніж через 18 місяців.

Зокрема, членів НКРЕКП обиратиме номінаційна комісія у складі п'яти осіб: двох представників делегує президент, двох – парламент, одного – Кабінет Міністрів.

При цьому главу НКРЕКП обиратимуть члени комісії на закритому голосуванні, переобрання голови - кожні два роки після затвердження першого складу комісії.

Фінансувати комісію будуть за рахунок внесків до спецфонду держбюджету, сплачуваних суб'єктами ринків енергетики і комунальних послуг.

Нагадаємо, Нацкомісія затвердила нові тарифи на холодну воду та опалення для кількох містЖителі та установи кількох населених пунктів в Україні невдовзі платитимуть за комунальні послуги за новими тарифами. 19 серпня, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на своєму засіданні затвердила нові ціни на холодну воду та теплопостачання.

ВідеоЧерез аферистську формулу сплати рахунків за тепло люди заплатять вдесятеро більше ніж повинні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: