Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підпише закон, який ускладнить життя земельним рейдерам

Президент вважає категорично неприпустимими випадки земельного рейдерства.

Президент Петро Порошенко підпише прийнятий Радою закон щодо держреєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності.

Про це президент заявив під час засідання Ради регіонального розвитку, передає "Українська правда".

"Є категорично неприпустимими випадки земельного рейдерства, які ми спостерігали останнім часом. Сьогодні я отримаю із Радою відповідний закон і на цьому тижні підпишу його...Мною надані доручення міністру внутрішніх справ, міністру аграрної політик та міністру юстиції, щоб ми повною мірою реалізували закон та зупинили схеми, які використовувалися для рейдерства", - заявив Порошенко.

Він також попросив долучитися до цього питання НАБУ.

Нагадаємо, Верховна Рада 6 жовтня, ухвалила за основу і в цілому закон, який дозволить знизити кількість рейдерських атак на українські підприємстваОсновними нововведеннями закону є впровадження нотаріального засвідчення підписів голови та секретаря загальних зборів акціонерів компанії при реєстрації змін юридичної особи; нотаріального засвідчення підписів на статутних документах, розподільчому балансі, заяві про вихід із товариства; кримінальної відповідальності реєстраторів за неправомірні дії при перереєстрації власності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції