Порошенко розповів, чим обернеться для України блокада на Донбасі

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко розповів, чим обернеться для України блокада на Донбасі

Фото: Сайт президента України

За його словами, наслідки блокади відчують на собі й мирні українські міста.

Президент України Петро Порошенко заявив, що через блокаду на Донбасі Україна може втратити до 2 млрд доларів, а курс національної валюти похитнеться.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Українські металурги можуть втратити до 300 тис. робочих міст, держава - до 2 млрд доларів валютної виручки з усіма відповідними наслідками для курсу гривні. На окупованих територіях десятки тисяч людей залишаться без роботи. Ринку праці там немає, значна частина з них, щоб заробити, піде до бойовиків", - сказав Порошенко.

Він додав, що наслідки блокади відчують на собі мешканці мирних українських міст.

За словами президента, через блокаду виникла загроза того, що без опалення можуть залишитися лівий берег Києва, Суми, Краматорськ і багато інших міст.

Нагадаємо,  15 лютого на позачерговому засіданні Кабінету міністрів затвердили рішення про введення надзвичайного стану на ринку електроенергії. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вкотре засудив блокування поставок вугілля антрацитової групи з окупованих територій.

Гройсман також закликав учасників блокади її зняти, бо вона загрожує енергетичній безпеці України. 

Пізніше стало відомо, що розпорядження уряду про введення надзвичайного стану на ринку електроенергії може тривати не більше двох місяців. "Розпорядження діятиме протягом місяця. Воно може бути ще раз подовжене на місяць. Тобто не більше двох місяців дане розпорядження працює. І не більше", - запевнив міністр Насалик.

В ЄС закликали негайно припинити блокаду на Донбасі. Зазначається, що ця блокада може спричинити енергетичну кризу, що зашкодить громадянам України по обидві сторони лінії розмежування.

Уряд запровадив надзвичайні заходи на ринку електроенергії

Уряд запровадив надзвичайні заходи на ринку електроенергії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація