Пошук тіл загиблих дітей у Дністровському лимані завершено

Обидві жертви вчорашньої трагедії знайдені.

Майже 24-годинна пошукова операція на Дністровському лимані на Одещині завершена. Знайдені тіла обох дітей, які напередодні спустилися на воду на саморобному плоті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вдень на дні знайшли тіло 10-річного Микити. А надвечір вдалося розшукати 11-річного Дмитра.

"Складність була в тому, що конкретного місцезнаходження ніхто не міг вказати, де саме. Тіла підняти на поверхню за допомогою "кішок" і різних приладів. А водолази у зв'язки з тим, що практично нульова була видимість, працювали навпомацки", - розповів начальник водолазно-рятувальної групи Микола Каськов.

Наразі батьки обох дітей у шоковому стані. Вони спілкуються тільки з психологами.

Як повідомлялося, напередодні вечором двоє дітей зробили пліт з пластикових пляшок, на якому вирішили подолати водойму.

Рятувальники кажуть, коли пліт почало відносити від берега, діти злякалися і стрибнули у воду. Якби вони залишилися триматися за плавучі частини плоту, їх могли б врятувати.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Пошуково-рятувальну операцію на Дністровському лимані завершено

Півтори години тому з води підняли тіло 11-річного Дмитра. До того, як ми вже повідомляли, на дні виявили тіло 10-річного Микити. Водолази працювали понад десять годин. Пошукову операцію ускладнювала мутна вода. Хлопці пліт витягнули з очерету, де його зберігав місцевий рибалка. Але спроба пройти лиманом на плоті виявилася невдалою, і діти опинилися у воді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: