Посольство США відреагувало на загибель підлітків під Горлівкою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У відомстві стурбовані ситуацією.

У посольстві США в Україні відреагували на загибель трьох підлітків, які підірвалися на міні поблизу Горлівки. У відомстві наполягають, щоб ставленики Росії на сході України зменшили мінні загрози.

Про це повідомила офіційні сторінці посольства у Facebook.

В представництві висловили розпач від повідомлень про те, що в контрольованій Росією Горлівці три підлітки загинули, підірвавшись на міні, а четвертий зазнав поранень.

"Спровокований Росією конфлікт на сході перетворив Україну на одну з найбільш замінованих країн світу. Росія повинна наполягати на тому, щоб її ставленики на сході України зменшили мінні загрози. Тамтешні діти заслуговують на мирне та безпечне дитинство. Українці страждають від російської агресії", - додали у відомстві.

Нагадаємо, що 30 вересня під окупованою бойовиками Горлівкою вибухнула протипіхотна осколкова міна, унаслідок чого загинуло троє дітей. Ще одна дитина отримала численні поранення.  За документами бойовиків, територія, де підірвалися діти, була "розмінована".

ВідеоКиянин приніс протитанкову міну у двір багатоповерхівки на Подолі

Протитанкова міна посеред Києва. Правоохоронці перекрили сьогодні частину житлового двору на столичному Подолі. Місцевий мешканець знайшов потужну протитанкову міну радянського виробництва і притягнув її у двір багатоповерхівки, де гуляють батьки з дітьми. Це стара ТМ-57, в якій тротилу - 6,5 кг. Поліцейські викликали саперів. Тепер для правоохоронців складне завдання дізнатися звідки взялася ця міна. Чоловік, який її приніс, від народження німий, спілкується жестами. 

Киянин приніс протитанкову міну у двір багатоповерхівки на Подолі

Залиште свій коментар

Вибір редакції