Потоп в Одесі: де не проїхати та як працює транспорт у місті

Потоп в Одесі: де не проїхати та як працює транспорт у місті

Через зливу в ніч на 22 липня в Одесі затопило десятки вулиць. 

Унаслідок нічної зливи в Одесі станом на 07:00 підтоплено декілька вулиць та обмежено рух громадського електротранспорту.

Про це повідомили у Департаменті міського господарства Одеської міської ради.

Станом на 7:00 підтоплені наступні вулиці: 

Чорноморського Козацтва від Пересипу до Солонцеватого провулка, Отамана Головатого, Щеголева, Отамана Чепіги, Мечникова, 132, Небесної Сотні, вул. Водопровідна (район Червоного Хреста), друга Застава.

Рух по Отамана Головатого і Чорноморського Козацтва через підтоплення заблоковано, тому в'їзд і виїзд на селище Котовського тимчасово здійснюється по Окружній дорозі.

На вулицях Балківська і Приморська є наноси щебеню і піску, частково вирвані люки, в зв'язку з чим рух автотранспорту ускладнено.

Роботи ліквідації стихійного лиха тривають, в даний час до них залучено 54 одиниці спецтехніки КП "Міські дороги".

Через підтоплення ділянок рейкового полотна та падіння гілок тимчасово призупинено рух трамвайних маршрутів №1,3,7,10,12,13,20,21,26,27 та тролейбусного маршруту №12

Тролейбусний маршрут №8 функціонує до фулиці Хімічної. 

За 16 адресами вже завершено роботи з ліквідації наслідків негоди.

Нагадаємо, злива, під час якої в Одесі випало понад 50 мм опадів, розпочалася вночі 22 липня. За цей час вода підтопила приватні будинки та підвали багатоповерхівок, а вітер повалив 28 дерев. 

До ліквідації наслідків негоди залучили понад 100 рятувальників, а комунальні служби перейшли в режим цілодобового чергування.

Новини України: Одесу накрила потужна злива

Новини України: Одесу накрила потужна злива