Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потопає село на Прикарпатті: жителі виявилися заблокованими у власних будинках

Потопає село на Прикарпатті: жителі виявилися заблокованими у власних будинках

Люди не можуть вийти на вулицю.

Чергова хвиля дощового паводку затопила село Перевозець Калуського району Івано-Франківської області. Будинки та вулиці занурились у воду. Мешканці виявилися заблокованими у власних будинках та не можуть вийти на вулицю. 

"Внаслідок проходження чергової хвилі дощового паводку через водозахисну дамбу річки Лімниця в селі Перевозець Калуського району Івано-Франківської області відбувся перелив паводкових вод на двох ділянках загальною шириною 150 м", - повідомило Дністровське басейнове управління водних ресурсів.

Усі вулиці села затоплено, таким чином, місцеві чиновники ухвалюють рішення щодо відселення жителів села з затоплених територій.

Як повідомлялось раніше, західну Україну накрила стихія, внаслідок рясних дощів вулиці міст та сіл опинились у воді. Сотням людей довелось залишити свої будинки, зокрема з села Верховини на Прикарпатті зараз триває евакуація людей.

Відео Повінь на Закарпатті: сусіди привозять заблокованим у підтоплених хатах стареньким хліб 

Мешканці місті Галич та прилеглих сіл Івано-Франківської області згуртувалися і самі організували допомогу постраждалим мешканцям. Зокрема, люди винайняли автомобіль, закупили хліб та розвозять його стареньким. Тим часом самі мешканці, рятуючись від великої води, ховаються на горищах.  

Повінь на Закарпатті: сусіди привозять заблокованим у підтоплених хатах стареньким хліб 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції