ПР: Європа вирішує свої проблеми за рахунок України

ПР: Європа вирішує свої проблеми за рахунок України

ПР: Європа вирішує свої проблеми за рахунок України / Фото: Антон Юхименко

Європа не може бути об'єктивною, оскільки зацікавлена у низькій ціні на транзит газу через Україну, яка зафіксована у газових контрактах.

У Європи немає єдиної думки щодо вироку суду у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це заявила депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко в ефірі одного із українських телеканалів.

"Європі, за рахунок цього газового контракту, в якому чітко зафіксована дуже і дуже низька ціна на транзит газу через українську територію, їй теж вигідно. Вона себе фактично убезпечила від підвищення ціни на транзит газу через українську територію на роки вперед", - зазначила вона .

"Звичайно, їм вигідно. Їм же платити менше. Тут абсолютно сходяться інтереси і Європи... Вони теж абсолютно фінансово зацікавлені в збереженні ось цього контракту і ось такого статусу", - додала політик.

"Тут, на жаль, Європа не може бути об'єктивною, тому що вона зацікавлена ​​тут ціною, вона зацікавлена ​​особистими грошима", - вважає Бондаренко.

"Фактично, Європа свої фінансові проблеми вирішила за рахунок України", - уточнила депутат.

Бондаренко уточнила, що у Європи зараз взагалі немає єдиної думки. "Європа, якщо брати її цілком, вона не має єдиної думки", - зазначила регіонал.

"Наприклад, що сказала Естонія, що сказала Польща? Вони сказали, що вони поважають рішення українського суду, і в жодному разі не стане справа Тимошенко предметом для переривання переговорів з Україною про асоційоване членство", - заявила Бондаренко.

"Дуже стримано висловилася також Великобританія. Канада, Штати, вони не відносяться сюди, але вони теж дуже обережно висловлювалися", - додала вона.

11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років.

Читайте також:

Захист Тимошенко добиватиметься відсутності "складу злочину"

Кличко застеріг США, що українська влада каже одне, а робить інше

ЄС вимагає звільнення Тимошенко в обмін на Угоду про асоціацію

Януковича таки приймуть у Брюсселі: йому передадуть сигнал

Повʼязані теми:

Наступна публікація