Захист Тимошенко добиватиметься відсутності "складу злочину"

Адвокат Тимошенко повідомив, якщо буде прийнятий відповідний закон про декриміналізацію, вони все одно будуть звертатися до суду з апеляцією.

Адвокат Тимошенко Юрій Сухов
Юрій Сухов
Апеляційний суд повинен буде врахувати декриміналізацію статті 365 Кримінального кодексу при розгляді справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це повідомив адвокат Тимошенко Юрій Сухов в ефірі одного із українських телеканалів.

"Якщо до засідання Апеляційного суду з розгляду нашої апеляції буде прийнято закон, яким буде декриміналізована стаття 365, то, безумовно, Апеляційний суд зобов'язаний буде це врахувати. І це може бути однією з підстав повного виправдовування", - заявив він.

Сухов повідомив, що наразі вони складають апеляцію. "Навіть якщо буде прийнятий відповідний закон про декриміналізацію, ми все одно будемо звертатися до суду з апеляцією", - додав адвокат.

"Ми будемо ставити питання про те, щоб виправдовувальний вирок в цій справі був винесений у зв'язку з відсутністю в діях Тимошенко Юлії Володимирівни складу злочину", - уточнив Сухов.

Як відомо, 11 жовтня Тимошенко була визнана винною в порушеннях при укладанні в 2009 році газових угод із Росією й засуджена до 7-ми років позбавлення волі.

Читайте також:

Кірєєв попросив Пшонку повчити своїх "орлів" грамоти

ЄС вимагає звільнення Тимошенко в обмін на Угоду про асоціацію

Вирок Тимошенко ледь помістився на 28 сторінках (текст)

Янукович виступив за декриміналізацію статті Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: