Захист Тимошенко добиватиметься відсутності "складу злочину"

Дата публікації
Перегляди
1163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захист Тимошенко добиватиметься відсутності "складу злочину"

Адвокат Тимошенко повідомив, якщо буде прийнятий відповідний закон про декриміналізацію, вони все одно будуть звертатися до суду з апеляцією.

Юрій Сухов
Апеляційний суд повинен буде врахувати декриміналізацію статті 365 Кримінального кодексу при розгляді справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це повідомив адвокат Тимошенко Юрій Сухов в ефірі одного із українських телеканалів.

"Якщо до засідання Апеляційного суду з розгляду нашої апеляції буде прийнято закон, яким буде декриміналізована стаття 365, то, безумовно, Апеляційний суд зобов'язаний буде це врахувати. І це може бути однією з підстав повного виправдовування", - заявив він.

Сухов повідомив, що наразі вони складають апеляцію. "Навіть якщо буде прийнятий відповідний закон про декриміналізацію, ми все одно будемо звертатися до суду з апеляцією", - додав адвокат.

"Ми будемо ставити питання про те, щоб виправдовувальний вирок в цій справі був винесений у зв'язку з відсутністю в діях Тимошенко Юлії Володимирівни складу злочину", - уточнив Сухов.

Як відомо, 11 жовтня Тимошенко була визнана винною в порушеннях при укладанні в 2009 році газових угод із Росією й засуджена до 7-ми років позбавлення волі.

Читайте також:

Кірєєв попросив Пшонку повчити своїх "орлів" грамоти

ЄС вимагає звільнення Тимошенко в обмін на Угоду про асоціацію

Вирок Тимошенко ледь помістився на 28 сторінках (текст)

Янукович виступив за декриміналізацію статті Тимошенко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація