Пропаганди більше, ніж ефективності - МЗС про російську вакцину

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пропаганди більше, ніж ефективності -  МЗС про російську вакцину

Associated Press

Міністр також розповів про очікування від Кремля щодо перемовин про українські захоплені території.

На різних дипломатичних рівнях вже зараз відбуваються процеси, які покажуть наскільки Росія готова до розмови щодо рішення питання щодо Донбасу на початку нового року і якою буде динаміка процесу.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі «Сніданку з 1+1».

Він зауважив, що українська сторона налаштована на вирішення питання заради звільнення української території. «З дня на день ми дізнаємось настрій в Кремлі і побачимо, чи вони все таки налаштовані говорити і вирішувати питання, чи говорити і забалакувати питання», - заявив міністр.

Окремо він торкнувся теми російської вакцини, і всі розмови щодо неї назвав проявами гібридної дискусії. «Я хочу чітко сказати, що пропагандиські можливості «Спутніка» набагато перевищують його реальні можливості і ефективність. Остаточних результатів досліджень щодо «Спутніка» немає. Це медичний показник, але набагато важливіший для Росії пропагандиський фактор, бо нам нав'язують думку, що «вас всі кинули, а ми братній народ стоїмо і готові допомогти», - роз'яснює Кулеба.

Він наголосив, що Росія не дбає про здоров'я українців, вона дбає лише про нав'язування своїх пропагандиських штамів та ідеологій шляхом постачання вакцини.

Дмитро Кулеба про ситуацію на українських кордонах

Дмитро Кулеба про ситуацію на українських кордонах
Наступна публікація