Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Раді не вистачає голосів для відставки Шокіна - Куценко

Раді не вистчає також голосі і для призначення нового генпрокурора

В ГПУ припускають, що Віктор Шокін залишиться на посаді генерального прокурора навіть після розгляду Верховною Радою питання про його відставку. Про це в інтерв'ю "Українським новинам" заявив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко.

"Маю великі сумніви, що після 29 березня ми будемо згадувати про якісь кандидатури на посаду генпрокурора, бо генпрокурор залишиться на посаді", – сказав він.

За словами Куценка, у парламенті немає голосів для прийняття рішення про відставку Шокіна. Втім, в разі якщо нардепи і звільнять генпрокурора, то голосів для обрання нового очільника ГПУ в Раді не вистачить.

"Є три варіанти. Верховна Рада України може задовольнити заяву про звільнення Шокіна, в чому я сумніваюся, тому що за нашими даними, голосів за його відставку немає. Але якщо заяву буде задоволено, то голосів на нового генпрокурора не вистачає. В такому випадку, виконує обов'язки перший заступник генпрокурора Юрій Севрук", - підкреслив Куценко.

Нагадаємо, що 16 лютого, після прохання Президента піти у відставку, Віктор Шокін взяв відпустку. Втім, пізніше, генпрокурор все ж написав заяву на звільнення.

Питання відставки Шокіна парламент розгляне 29 березня.

Однак, в Раді вже почали збирати підписи за призначення на посаду генпрокурора Юрія Луценка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції