Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радник Трампа розробив для Харкова програму безпеки на кшталт американської 911

Міська влада вже готова виділити фінансування та приміщення для такого центру.

Колишній мер Нью-Йорка і радник президента США Дональда Трампа з кібербезпеки Рудольф Джуліані та його компанія розробили для Харкова програму безпеки на кшалт американської 911. Пакет рекомендацій передали міському голові Генадію Кернесу. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Відео У Харкові запровадять програму безпеки на кшталт американської 911

Рудольф Джуліані впевнений - щоб запобігти більшості злочинів та катастроф, потрібне передусім швидке реагування. А Харкову треба створити єдиний центр, який координуватиме роботу всіх служб - медиків, поліції та надзвичайників.

"Найстрашніше у надзвичайних ситуаціях те, що люди не знають, куди звертатися, до кого звертатися і що робити. Якщо вам вдасться розв’язати цю проблему, то багато інших пов’язаних проблем вирішаться самІ собою", - розповів він.

Міська влада вже готова виділити фінансування та приміщення для такого центру. "Ми готові на це виділити і приміщення, і кошти для початку, а такж залучити наших меценатів", - сказав Геннадій Кернес.

Окрім цього Джуліані пропонує звернути увагу на проблеми кібербезпеки, адже один хакер може завдати збитків місту на мільйони.

Залиште свій коментар

Вибір редакції