Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Репресії в Криму. Окупаційна влада заарештувала чотирьох мусульман

Чоловіків звинуватили у створенні екстремістського осередку.

Російська окупаційна влада продовжує переслідувати кримських мусульман.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

2 жовтня вранці затримали чотирьох кримських татар, яких після обшуків у будинках, відвезли до управління ФСБ у Сімферополі. Рената Сулейманова, Арсена Кубедінова, Сейрана Мустафаєва і Талята Абдурахманова окупанти звинуватили у створенні екстремістського осередку, повідомив координатор Кримської контактної групи, правозахисник Абдурешит Джеппаров.

Окупаційна влада заявила про ліквідацію трьох осередків ісламської організації "Таблігі Джамаат", забороненої в Росії. Активісти зауважують, що російські ЗМІ повідомили про розгром так званого кубла екстремістів ще вранці - задовго до фактичного затримання кримців.

Сусіди Рената Сулейманова, мешканці села Молодіжне, обурені звинуваченням. Затриманий Сулейманов - син мулли, працював кравцем і є дуже побожною людиною. Під час обшуку в його будинку вилучили кілька книжок, серед яких - Коран.

"Зайшли додому зі своїми понятими, невідомими для жителів цього будинку. Конкретно ставити йому ніщо не стали. Почали проводити обшук. Знайшли п'ять книжок стандартних, як ми прочитали в протоколі, які не мають ніякого відношення до забороненої чи небезпечної літературі в РФ", - розповідає очевидець.

ВідеоРосійська окупаційна влада продовжує переслідувати кримських мусульман

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції