Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідні бійців, яких обстріляли під Зеленопіллям, нарікають на брак інформації

Імен і прізвищ загиблих поки що не називають.

Під обстріл у Зеленопіллі потрапили бійці 24 механізованої бригади, яка дислокується у містечку Яворові на Львівщині. Щоправда, яких втрат зазнала бригада, досі не повідомляють. Відомо, що тільки з Яворівського району у зоні АТО перебуває 600 людей - це військові, правоохоронці та самооборонівці, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Яворові усі нарікають на брак інформації. І військові, і цивільні зізнаються, що обривають усі можливі телефони. Проте дізнатися майже нічого не вдається.

У командуванні військової частини тільки підтвердили, що розстріляли позиції українських військ, найімовірніше з території Російської федерації.

У райдержадміністрації розказали, що один із земляків, який зараз перебуває на передовій, телефоном повідомив, що втрати українських військових значні, дуже багато поранених. З поля бою досі виносять поранених.

Також є інформація, що наче б то до Львова уже у пʼятницю вночі має прибути літак із пораненими. Щоправда, ні в штабі оперативного командування, ні у львівській мерії цю інформацію не підтвердили.

Нагадаємо, що медики непритомніли, коли бачили поранених під Зеленопіллям бійців

Кореспондент ТСН Світлана Павук.

ВідеоУ Зеленопіллі під обстріл потрапили бійці 24 механізованої бригади

Залиште свій коментар

Вибір редакції