Росія має інформувати про цілі військових навчань - МЗС Білорусі

Він вважає, що Збройні сили будь-якої країни повинні бути в стані бойової готовності.

Міністр закордонних справ Республіки Білорусь Володимир Макей заявляє, що військові навчання біля кордонів сусідніх держав повинні бути прозорими і не викликати побоювання.

Про це повідомляє "УНІАН".

Як вважає міністр, військові навчання мають бути комунікаційним. І якщо вони проводяться з перевищенням певного ліміту чисельності й участю відповідної кількості бойової техніки, то на них треба запрошувати міжнародних спостерігачів, військових аташе, акредитованих в тій чи іншій країні.

"Цей процес повинен бути транспарентним, і таким, щоб це не викликало побоювання у країн-сусідів і у інших країн", - сказав Макей.

Також він вважає, що Збройні сили будь-якої країни повинні бути в стані бойової готовності, щоб запобігти можливій агресії.

Нагадаємо, Росія розпочала масштабну позапланову перевірку військ на кордоні з Україною. Так, навчання проведуть у Південному та Західному військових округах. Перевірятимуть також повітряно-космічні війська і десантників. 

У зв'язку з раптовими навчаннями Росії біля кордонів з Україною, польські військові терміново викликали на нараду начальників кількох підрозділів своїх ЗС.

Водночас в українській розвідці повідомили, що мета військових навчань РФ може змінитися будь-якої миті. Представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький вважає, що такими діями Росія намагається продемонструвати свою військову могутність.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: