Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія має інформувати про цілі військових навчань - МЗС Білорусі

Він вважає, що Збройні сили будь-якої країни повинні бути в стані бойової готовності.

Міністр закордонних справ Республіки Білорусь Володимир Макей заявляє, що військові навчання біля кордонів сусідніх держав повинні бути прозорими і не викликати побоювання.

Про це повідомляє "УНІАН".

Як вважає міністр, військові навчання мають бути комунікаційним. І якщо вони проводяться з перевищенням певного ліміту чисельності й участю відповідної кількості бойової техніки, то на них треба запрошувати міжнародних спостерігачів, військових аташе, акредитованих в тій чи іншій країні.

"Цей процес повинен бути транспарентним, і таким, щоб це не викликало побоювання у країн-сусідів і у інших країн", - сказав Макей.

Також він вважає, що Збройні сили будь-якої країни повинні бути в стані бойової готовності, щоб запобігти можливій агресії.

Нагадаємо, Росія розпочала масштабну позапланову перевірку військ на кордоні з Україною. Так, навчання проведуть у Південному та Західному військових округах. Перевірятимуть також повітряно-космічні війська і десантників. 

У зв'язку з раптовими навчаннями Росії біля кордонів з Україною, польські військові терміново викликали на нараду начальників кількох підрозділів своїх ЗС.

Водночас в українській розвідці повідомили, що мета військових навчань РФ може змінитися будь-якої миті. Представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький вважає, що такими діями Росія намагається продемонструвати свою військову могутність.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції