Росія передала Україні екс-очільника столичної ДАІ Макаренка

Росія передала Україні екс-очільника столичної ДАІ Макаренка

Фото: МВС

"Перевертня у погонах" два роки розшукували за системне хабарництво.

З Росії до України екстрадували відомого даївця Миколу Макаренка, який був затриманий наприкінці вересня 2016 року в московському аеропорту "Домодєдово".

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

"Сьогодні Генеральна прокуратура України у черговий раз підтвердила свою спроможність за будь-яких обставин забезпечувати невідворотність покарання. Напередодні Дня ДАІ (14 квітня) відбулася екстрадиція колишнього начальника Управління ДАІ ГУМВС України в місті Києві Макаренка, який розшукувався українськими правоохоронними органами за системне хабарництво", - наголосив він.

Як зазначив Луценко, хабарники та корупціонери не зможуть вічно переховуватися від правосуддя, а їхні ганебні вчинки матимуть логічне та сумне для них завершення.

Нагадаємо, два роки тому, у квітні 2015 року, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про проведення низки обшуків та затримань у рамках припинення злочинних схем, виявлених у ДАІ Києва. Вони були побудовані на незаконних механізмах отримання грошових коштів в реєстраційно-екзаменаційних відділах при оформленні автомобілів.

Тоді було затримано начальника відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ МВС України в Києві - підполковника міліції Миколу Жебеля, а начальнику столичного управління ДАІ полковнику міліції Макаренку вдалося втекти з України до Білорусі. Його було оголошено у розшук.

Повʼязані теми:

Наступна публікація