Росія посилює військову присутність в окупованому Криму

Росія посилює військову присутність в окупованому Криму

Фото: УНІАН

До 1 грудня на окупованому півострові буде сформовано новий десантно-штурмовий полк.

Російський президент Володимир Путін підписав указ про формування десантно-штурмового полку на території окупованого Криму.

Про це у вівторок, 24 серпня, повідомляє ТАСС з посиланням на заяву командувача повітряно-десантних військ ЗС РФ генерал-полковника Андрія Сердюкова.

Під час Міжнародного військово-технічного форуму "Армія-2021" російський генерал повідомив, що відповідно до указу Путіна та виконавчої директиви начальника Генштабу, на території окупованого Криму до грудня поточного року з’явиться нова військова частина — десантно-штурмовий полк.

Цей підрозділ буде перебувати в складі 7-ї десантно-штурмової (гірської) дивізії зі штабом у Новоросійську. Раніше російські повітряно-десантні війська в Криму були представлені десантно-штурмовим батальйоном, який періодично змінюється за принципом ротації.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський під час першого саміту "Кримської платформи" повідомив, що від початку окупації Москва утричі збільшила свою військову присутність в українському Криму.

Повʼязані теми:

Наступна публікація