Ройтбурда поновили на посаді директора Одеського музею

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Звільнення художника підтримали депутати ОДА торік у вересні.

Звільнення художника Олександра Ройтбурда з посади директора Одеського художнього музею у вересні 2019 року було незаконним. 

Приморський районний суд Одеси частково задовольнив позов Ройтбурда до обласної ради, повідомляє Радіо Свобода.

"Позовну вимогу задовольнити частково – визнати незаконним і скасувати рішення обласної ради. Часткове задоволення пов’язане із тим, що позивач продовжував виконувати свої обов’язки", - заявив суддя Денис Донцов. 

В обласній раді рішення суду поки не коментують. Зазначається, що орган місцевого самоврядування має 30 днів на подання апеляції. Своєю чергою, Ройтбурд заявив: хоче, аби рішення суду стало "підставою для встановлення нормальних робочих відносин".

Слід зауважити, що судове засідання кілька разів переносили через неявку представників юридичного управління обласної ради. 

Як повідомлялося, 4 вересня 2019 року депутати Одеської ОДА звільнили з посади директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда. За звільнення посадовці віддали 51 голос. Тим часом, тодішня тимчасово в. о. голови ОДА Світлана Шаталова розкритикувала звільнення Ройтбурда.

Його було призначено у березні 2018 року тодішнім головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим. 

Відео Олександр Ройтбурд розповів, кому, на його думку, не вигідно, щоб він керував музеєм

Гучний скандал у мистецьких колах. Одеська облрада звільнила директора музею - одного з найвідоміших митців сучасності - Олександра Ройтбурда. На прямому зв’язку Олександр Ройтбурд розповів, кому, на його думку, не вигідно, щоб він керував музеєм.  

Олександр Ройтбурд розповів, кому, на його думку, не вигідно, щоб він керував музеєм

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції