Рух транспортних засобів на кордоні з Польщею відновлено

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ускладнення лишаються на пропускних пунктах з Угорщиною та Словаччиною.

Рух ще кількома пропускними пунктами на кордоні з Польщею було відновлено після блокування власниками автомобілів на єврономерах.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

"Ще кілька під’їзних шляхів, які ведуть до пунктів пропуску на державному кордоні, були розблоковані сьогодні у першій половині доби. Зокрема відновлено рух транспортних засобів на кордоні з Польщею", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що досі лишається ускладненим рух через пункти пропуску  "Малий Березний" та "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною, та "Тиса" на кордоні з Угорщиною.

Зазначимо, що "євробляхери" третю добу блокують пункти пропуску до Польщі, Угорщини та Словаччини. Вони домагаються скасування нового закону, за яким треба розмитнити машини на єврономерах або ж залишати на кордоні при в'їзді в Україну повну вартість мита як заставу.

Відео Що пережили діти і вагітні жінки, які застрягли на кордоні через протести "євробляхерів"

На західному кордоні неспокійно. Вже третю добу протестують так звані «євробляхери». Рух через 7 пунктів пропуску на державному кордоні залишається ускладненим. Нам вдалося поспілкуватися з українцями, які стали фактично заручниками цієї ситуації.

Що пережили діти і вагітні жінки, які застрягли на кордоні через протести "євробляхерів"

Залиште свій коментар

Вибір редакції