СБУ не має претензій до начальника Яворівського полігону

Розслідування стосується іншого посадовця військової структури.

Прес-служба СБУ спростувала поширену у ЗМІ інформацію, що начальника Яворівського полігону підозрюють у держзраді.

Служба безпеки повідомила, що здійснює розслідування справи про держзраду посадовця "одного з підрозділів ЗСУ Західного регіону", однак його прізвище не називають.

"Інформація щодо прізвища фігуранта кримінального провадження, озвучена окремими ЗМІ, не відповідає дійсності", - йдеться у повідомленні.

Служба безпеки України проводить досудове розслідування стосовно посадовця одного з підрозділів ЗСУ Західного регіону....

Опубліковано Служба безпеки України 13 липня 2017 р.

Водночас у прес-службі полігону повідомляють, що провадження дійсно існує, однак стосується іншого посадовця їхньої структури.

"Ця особа не являється начальником Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а здійснює службову діяльність в межах іншої відповідальності та компетенції", - заявляють у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

РОЗ'ЯСНЕННЯ щодо інформації, оприлюдненої у ЗМІ про нібито підозру у державній зраді начальника Яворівського полігону Щ...

Опубліковано Міжнародний центр миротворчості та безпеки 13 липня 2017 р.

Зазначимо, що існує ухвала Шевченківського райсуду Києва від 21 червня, згідно якої "накладено арешт на ноутбук, мобільний телефон, три DVD-диски, флешку" та інше майно підозрюваного. Згідно з документом, підозрюваний упродовж 2015-2016 років на посаді начальника загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ), виконуючи завдання співробітників ГРУ РФ, здійснював збір і передачу відомостей військового характеру про діяльність центру.

Залиште свій коментар