Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ викрила мережу російських спецслужб, яка діяла на мирній Луганщині

СБівцями були затримані 12 інформаторів, які надавали бойовикам таємну інформацію.

Служба безпеки України викрила агентурну мережу російських спецслужб "МГБ ЛНР" яка діяла на Луганщині.

Як повідомляють у СБУ, було затримано 12 інформаторів, які надавали бойовикам таємні дані.

"У Старобільську, Біловодську та Марківці співробітниками спецслужби були затримані дванадцять інформаторів, що надавали бойовикам дані про дислокацію і переміщення підрозділів сил антитерористичної операції. Керували діяльністю мережі два представники терористичних угруповань "МГБ ЛНР" та батальйону "Леший", яких координували представники спецслужб РФ", - йдеться у повідомлені.

Також, бойовики використовували інформацію для підготовки низки диверсійно-терористичних актів на військових та інфраструктурних об'єктах Луганщини.

За словами співробітників СБУ, диверсанти намагалися підірвати Старобільську військову комендатуру у січні цього року. Загалом, основним завданням російських кураторів було вербування агентів в українських військових підрозділах.

СБівцями була задокументована спроба вербування одного з офіцерів ЗСУ. В зв'язку з цим було відкрито кримінальне провадження за статтею "створення терористичної групи чи терористичної організації".

Нагадаємо, на Дніпропетровщині у місті Тернівка співробітники Служби безпеки України затримали місцевого мешканця, який через соціальні мережі намагався створити "проросійське підпілля" в регіоні. Згідно з інформацією правоохоронців, чоловік у червні 2014 року перебував на території окупованого Донецька, де встановив контакт з представниками терористичної організації "ДНР" та отримав завдання організувати на території західного Донбасу підтримку дій бойовиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції