СБУ запобігла виплаті 4 млн гривень псевдопереселенцям із Луганщини

Люди, що претендували на статус переселенців, продовжували проживати в окупованих районах.

Служба безпеки України зупинила соціальні виплати для більш ніж 800 фіктивних переселенців. Правоохоронцями було встановлено, що ці люди постійно проживають на тимчасово окупованих територіях, повідомляє УНІАН.

Разом із тим, вони оформлені як такі, хто залишив свої домівки та потребує державної підтримки для життя на новому місці. Гроші ці особи отримували на на території Станично-Луганського району Луганської області. Після зібраних фактів керівництво райдержадміністрації прийняло рішення призупинити виплати, внаслідок чого для державного бюджету вдалося заощадити близько 4 млн гривень.

Як уже повідомлялося, верифікація соціальних виплат в Україні допомогла заощадити щонайменше 10 млрд грн із держбюджету. Масову перевірку щодо законності виплат пенсій та соцдопомог розпочали в березні 2016 року.

Мільйони гривень отримали від держави зловмисники, які реєстрували неіснуючих переселенців

Члени злочинної групи, пов'язаної із терористами окупованого Донбасу, одразу після реєстрації неіснуючих осіб, домовлялися з працівниками соціальних служб, щоби ті не перевіряли анкетні дані. Адресами невідомих біженців вказували супермаркети та військкомати. Двох кур'єрів, які зняли в банкоматах понад сотню тисяч гривень, затримали на шляху із Запоріжжя на окупований Донбас.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: