СБУ завадила роботі в Міноборони кримчанці-зрадниці

СБУ завадила роботі в Міноборони кримчанці-зрадниці

Дата публікації
Перегляди
1174
СБУ завадила роботі в Міноборони кримчанці-зрадниці

СБУ

Жінка хотіла влаштуватися на керівну посаду в Міністерстві оборони.

Військова контррозвідка Служби безпеки України не дала влаштуватися на роботу на відповідальну посаду в Міністерство оборони кримчанці з російським громадянством і зв'язками з ФСБ Росії. Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

За даними спецслужби, протягом декількох років до тимчасової анексії Кримського півострова українка проживала за кордоном. Одразу після подій 2014 року жінка повернулася до Криму, де отримала російський паспорт нібито для оформлення нерухомості.

Незабаром вона переїхала до Києва. Тоді кримчанка часто виїжджала до Росії і на тимчасово анексований півострів, де зафіксовані її контакти з представниками спецслужб країни-агресора.

Саме після однієї з таких подорожей жінка раптово вирішила працевлаштуватися в Міністерство оборони України. Вона претендувала на одну з керівних посад у підрозділі департаменту держзакупівель відомства. Ця ділянка роботи передбачає доступ до секретної інформації у сфері оборони і пряму комунікацію з високими особами країн-членів НАТО.

"Претендентка навіть встигла пройти кілька відбіркових етапів для остаточного зарахування на посаду, але проведена Службою перевірка встановила обставини, які несумісні з державною службою в Міноборони. Жінка "забула" вказати, що має російське громадянство, знайомих з ФСБ і не повідомила зміст розмов з ними", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що співробітники СБУ провели з нею бесіду і попередили про кримінальну відповідальність за державну зраду.

Нагадаємо, 20 січня повідомлялося, що у бойовій бригаді Збройних сил України, яка дислокується на Дніпропетровщині, контррозвідка СБУ викрила завербованого спецслужбами Росії військовослужбовця-контрактника.

Підозрюваних у держзраді чи організації терористичного акту можуть більше не тримати під вартою

Підозрюваних у держзраді чи організації терористичного акту можуть більше не тримати під вартою