Секретар Радбезу Росії лякає терактами в Криму

Секретар Радбезу Росії лякає терактами в Криму

Фото: Associated Press

Микола Патрушев вимагає додаткових заходів щодо захисту "російських національних інтересів" в Криму.

В Криму є загроза здійснення терористичних актів, заявив секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев. У цьому представник країни-агресора звинувачує Україну, США та ряд країн Євросоюзу, передає російське агентство ТАСС.

"На території Кримського півострова зберігаються передумови виникнення загроз національній безпеці, обумовлені можливим ускладненням міжнаціональної, міжконфесійної обстановки і ймовірністю здійснення терактів", - сказав Патрушев в середу в окупованому Севастополі на нараді з питань забезпечення національної безпеки в Криму.

Секретар Радбезу РФ запевняє, що українська сторона постійно влаштовує провокації на адмінмежі з Кримом. "Робляться спроби проведення на території Криму диверсійно-терористичних акцій, передусім на об'єктах інфраструктури і життєзабезпечення", - додав Патрушев.

Він прямо звинуватив Меджліс кримськотатарського народу в "проведенні інформаційно-психологічних акцій з-за кордону, які в першу чергу розраховані на молодь".

Патрушев заявив про необхідність додаткових заходів для гарантованого захисту національних інтересів РФ у Криму і жителів півострова на тлі зростання напруженості навколо цього регіону. "Всі перераховані фактори вимагають прийняття додаткових комплексних заходів, гарантовано забезпечують захист російських національних інтересів і безпеку жителів півострова", - сказав він.

За його словами, "недружні і деструктивні дії стосовно Росії необхідно жорстко присікати, а винних притягувати до відповідальності, зокрема відповідно до норм міжнародного права".

Нагадаємо, що Росія від березня почала стягувати військову техніку та зосередила вздовж державного кордону України і на тимчасово окупованих територіях 28 батальйонних тактичних груп і під виглядом підготовки до навчань планує ще підтягти до 25 батальйонних тактичних груп. Також окупанти активізували обстріли на Донбасі у зоні проведення ООС.

На тлі загрози два ракетні есмінці флоту США прямують до Чорного моря. У МЗС Росії назвали провокацією захід американських кораблів у води Чорного моря та попередили про "високий ризик тих чи інших інцидентів".

Абсолютно всі члени НАТО висловили підтримку Україні на тлі збільшення загрози повномасштабного вторгнення Росії.

Новини світу: Росія продовжує стягувати війська до кордону з Україною

Новини світу: Росія продовжує стягувати війська до кордону з Україною

Повʼязані теми:

Наступна публікація