Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Селяни взялися власноруч будувати дитсадок, аби не закрили школу

Однак чиновники, замість допомогти, погрожують ще й початкову школу закрити.

На Хмельниччині селянам набридло оббивати чиновницькі пороги і люди власноруч й своїм коштом зводять дитячий садок, йдеться в сюжеті ТСН.

Натомість чиновники погрожують закрити ще й початкову школу у селі. Батьки не здаються, а щодня приходять на будівництво.

Тати та мами на шкільне подвір'я ходять, як на роботу. Дитсадок вирішили звести своїми руками і власним коштом. На будівництво садка кошти збирали усім селом. Роботи ще тривають, а грошей уже бракує.

Вони сподіваються, що якщо побудують дитсадок, то і він буде працювати, і школу не закриють.

Районні очільники вирішили закрити школу, бо навчається там лише 12 дітей. Куди їм іти першого вересня, пояснити ТСН чиновники відмовились. А в сільраді лише безпорадно розводять руками.

"Ми зверталися у районний відділ освіти, в районну раду. Але ж відповідь така-коштів поки що немає", - каже сільський голова Лютарки Петро Гончарук.

Сільський голова запевнив - якщо люди встигнуть закінчити будівництво, закрити школу чиновники не зможуть, адже це уже буде навчально-виховний комплекс, куди ходитимуть більше тридцяти дітей. Тому усіх небайдужих селяни просять допомогти якщо не грішми, то хоча б будматеріалами.

ВідеоНа Хмельниччині селяни своїми силами побудували дитсадок

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції