Серіали і фільми виробництва 1+1 Production продали на 11 територій

 Серіальні продукти продакшну вже продані в 11 країн на 2 континенти, десятки контрактів в процесі підписання.

Телесеріали і фільми власного виробництва 1+1 Production активно завойовують світовий ринок. Серіальні продукти продакшну вже продані в 11 країн на 2 континенти, десятки контрактів у процесі підписання.

Так, зовсім нову 24-серійну драму "Хазяйка", яку вже встигли подивитися 25 мільйонів українців, скоро побачать в Казахстані, що купив права на показ. Це не перша угода з Казахстаном - раніше туди ж вирушили ще 3 серіальних продукти 1+1 Production: "Все одно ти будеш мій", "Центральна лікарня", "Давай поцілуємося".

Серіали "Все одно ти будеш мій" і "Давай поцілуємося" також продані в Білорусь. Останній побачать крім того в Росії, Латвії та Естонії.

"Украдене щастя" за твором Івана Франка подивилися в Молдові, а драму про 8-річного сироту з фільму "Будинок з башточкою" відразу в декількох країнах СНД, а також Грузії, Литві, Латвії, Естонії, Ізраїлі, Канаді та США.

"Всі люди хочуть любити, посміхатися і отримувати найяскравіші емоції та розваги. Межі тут неважливі. А ми дуже багато працюємо для того, щоб наші проекти розповідали найцікавіші історії і нам важливо створювати найякісніший і затребуваний контент", - зазначила генеральний продюсер 1+1 Production Вікторія Лєзіна.

Нагадаємо, 1+1 Production - один з найбільших в Україні виробників телевізійного контенту. Будучи частиною групи 1+1 медіа, продакшн виробляє контент для всіх телеканалів групи, а також для зовнішніх замовників. Це єдиний продакшн на території Східної Європи з широкою і успішною різножанровою експертизою.

Залиште свій коментар

Наступна публікація