Штрафувати поки не будуть. Власники "євроблях" домовилися з урядом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Штрафувати поки не будуть. Власники "євроблях" домовилися з урядом

УНІАН

Поліція не застосовуватиме санкцій проти власників авто до ухвалення законів.

Кабінет міністрів пообіцяв розглянути законопроєкти щодо розмитнення авто на європейських номерах 14 січня і протягом місяця врегулювати їх у Верховній Раді.  Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України

Учасники "Автоєвросили" влаштували акцію під стінами уряду з проханням розглянути два законопроєкти – про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення умов ввезення авто на митну територію та законопроєкт про внесення змін до Митного кодексу щодо тимчасового зупинення штрафів власників "євроблях".

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр інфраструктури Владислав Криклій зустрілися із головою громадської організації "Автоєвросила" Олегом Ярошевичем. Вони знайшли компроміс.

"Кабінет міністрів пообіцяв розглянути ці два законопроєкти відразу на першому засіданні у новому році – 14 січня. А після засідання уряду це питання протягом місяця врегулюється у Верховній Раді. Завдяки прийняттю цих двох законів власники автомобілів на європейських номерах зможуть законним шляхом та доступно розмитнити та перереєструвати авто", - йдеться у повідомленні.

Штрафів до прийняття законів стягувати не будуть.

Нагадаємо, раніше нардепи підтримали відтермінування підвищених штрафів за "євробляхи" до 31 грудня 2019 року. Закон набирає чинності після підписання главою парламенту та президентом України Володимиром Зеленським. 

"Євробляхерів", які досі не розмитнили свої авто, не штрафуватимуть до кінця 2019 року

"Євробляхерів", які досі не розмитнили свої авто, не штрафуватимуть до кінця 2019 року

 

Наступна публікація