Син Зеленського пішов до першого класу

Дата публікації
Перегляди
135к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Син Зеленського пішов до першого класу

Ілюстрація / Фото: УНІАН

У родини президента особливий день.

Син президента України Володимира Зеленського, 6-річний Кирило, пішов до першого класу. Зворушливою новиною у своєму Instagram поділилася дружина президента Олена Зеленська.

Перша леді написала, що у її родини особливий день. З її слів, їхні діти з Володимиром Зеленським – покоління майбутнього. Оскільки "вони не знають, що таке радянські обмеження та безглузде завчання". 

"Наш син Кирило тепер першокласник. Сьогодні він уперше сяде за парту, побачить свою першу вчительку й однокласників. У наступні 12 років він дізнається, що таке дружба і, мабуть, розчарування. А ще бешкетуватуватиме, поїде в перші подорожі без батьків, загартовуватиме характер і ставатиме відповідальним", - йдеться в повідомленні матері першокласника.

Олена Зеленська висловила сподівання, що 15-річна Олександра та 6-річний Кирило охоче вчитимуться, оберуть професію за покликом серця і зроблять багато корисного для країни.

"Ми хочемо пишатися нашими дітьми – і Сашею, і Кирилом. І знаємо, що школа закладе основи їхнього дорослого життя. І майбутнього України. Віримо, що вони полюблять школу і вчитимуться охоче. А потім оберуть професію за покликом серця і зроблять багато корисного для нашої країни", - написала Олена Зеленська.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сьогодні ранок для нашої сім’ї особливий. Букварик, зошити, олівці. Наче нічого не забули... Ой, яблуко! Наш син Кирилл тепер першокласник. Сьогодні він уперше сяде за парту, побачить свою першу вчительку й однокласників. У наступні 12 років він дізнається, що таке дружба і, мабуть, розчарування. А ще – бешкетуватуватиме, поїде в перші подорожі без батьків, загартовуватиме характер і ставатиме відповідальним. Кирилл не лише засвоюватиме шкільну програму, а й вчитиметься жити в країні змін. Наші діти – покоління майбутнього. Вони не знають, що таке радянські обмеження та безглузде завчання. Віримо, що вони полюблять школу і вчитимуться охоче. А потім оберуть професію за покликом серця і зроблять багато корисного для нашої країни. Ми хочемо пишатися нашими дітьми – і Сашею, і Кириллом. І знаємо, що школа закладе основи їхнього дорослого життя. І майбутнього України.

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Нагадаємо, свято першого дзвоника більшість українських шкіл проводити 1 вересня, а інша частина - 2 вересня. Кожна школа може вибирати день початку навчання і його формат сама. Разом з тим, Служба безпеки України і Національна поліція спільно охороняють безпеку під час урочистих лінійок у школах 1 і 2 вересня.

Крім того, через спеку одеським школам рекомендують скоротити тривалість уроку до 35 хвилин на увесь поточний тиждень.

Із 1 вересня школярі почнуть носити світловідбивні жилети

Із 1 вересня школярі почнуть носити світловідбивні жилети

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
135к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація