Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Синод УПЦ КП ухвалив рішення молитися за патріарха Варфоломія

Таку молитву будуть озвучувати на час до наступного розпорядження Синоду.

Священний Синод Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) ухвалив рішення про молитву за Вселенського Патріарха Варфоломія як предстоятеля православних церков.

Про це йдеться у постанові Синоду.

"Враховуючи обставини, на час до наступного розпорядження - благословити архієреям Української Православної Церкви Київського Патріархату надати вказівку в їхніх кафедральних соборах на богослужіннях підносити окремі молитовні прохання за Його Святість Вселенського Патріарха Варфоломія", - йдеться у заяві УПЦ.

Фотогалерея Аваков обговорив з керівництвом УПЦ КП і УПЦ МП, як не допустити насильства з-за автокефалії (4 фото)

ВідеоАндрій Парубій офіційно запросив до України Вселенського патріарха Варфоломія

Зробив він це під час зустрічі з патріаршими екзархами. Саме в Раду Владики приїхали, бо звернення українського Парламенту свого часу стало приводом розпочати процес надання українській церкві автокефалії. Тепер цей процес на фінішній прямій: екзархи розповіли, що мали вже безліч зустрічей із представниками духівництва та політиками. 

Андрій Парубій офіційно запросив до України Вселенського патріарха Варфоломія

11 жовтня Синод Константинопольського патріархату вирішив продовжити процедуру надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві. Також було ухвалено рішення про визнання Константинополем узурпації влади над Київською митрополією Москвою незаконним актом. Також синод вирішив зняти всі заборонні санкції РПЦ стосовно предстоятеля УПЦ КП Філарета та предстоятеля УАПЦ Макарія. Разом із тим Патріархія наголосила на неприпустимості майнових конфліктів і насильства у процесі творення помісної церкви в Україні.

У понеділок, 15 жовтня, Російська православна церква заявила про розірвання відносин з Константинопольським патріархатом

Залиште свій коментар

Вибір редакції