Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Синоптики попередили про ймовірність сходження лавин у горах та повені

У низці областей готуються до підтоплення населених пунктів та автодоріг.

В Україні зберігається небезпека сходження лавин у горах та підвищення рівня води в річках через весняне водопілля.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

"9 квітня у високогір`ї Iвано-Франкiвської і Закарпатської областей зберігається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень)", - йдеться у повідомленні.

До того ж синоптики попереджають, що упродовж 9-10 квiтня продовжуватиметься підйом рівнів води.

"На рiчках басейнів Прип`яті, середніх та нижніх течіях Сули, Псла, Ворскли - 0,1- 0,5 м з виходом води на заплаву, її подальшим затопленням (Сумська, Полтавська обл.), досягненням вiдмiток початкового затоплення окремих господарських споруд (у Ратнiвському, Старовижівському, Любешівському, Маневицькому р-нах Волинської обл.); на річках басейну Десни, Сіверського Дінця - 0,4-1,2 м з виходом води на заплаву Десни (в районі м.Новгород-Сіверський) і малих річок у Чернігівській, Сумській областях та подальшим її затопленням на р.Убідь, р.Снов: подальший перелив води через дороги місцевого значення, оточення водою понижених населених пунктів у Чернігівському районі (Чернігівської обл.); досягненням вiдмiток початкового затоплення окремих господарських споруд та населених пунктів у Новопсковському районі Луганської області; на Верхньому Дніпрі (у Чернігівській обл.) - 0,2-0,4 м з початковим виходом води на заплаву без негативних наслідків", - зауважили в Укргідрометцентрі.

Окрім цього, протягом найближчих днів під впливом нагонного вітру в умовах проходження хвилі весняної повені, на українській ділянці Дунаю у Вилковому на Одещині очікується утримання небезпечних рівнів води 165-175 см, підтоплення понижених незаселених територій міста.

Нагадаємо, раніше синоптики спрогнозували сонячний вихідний на 9 квітня. Температура повітря прогріється до 23 градусів, дощів не очікується.

Залиште свій коментар

Вибір редакції